Marc Jacobs & Louis Vuitton

Written by On. Posted in film, moda, recenzje

Wreszcie dokument o pracy w przemyśle modowym, po którym NIE MAM wrażenia, że większość niższych rangą pracowników doskonale zna posmak metalu, bo codziennie po pracy wsuwa sobie lufę rewolweru do ust, mając nadzieje, że tym razem dadzą radę, tym razem zbiorą się na odwagę. Że rodzina im przebaczy.

marc_jacobs_louis_vuitton

zrodlo zdjecia: IMDb.com

Wręcz przeciwnie! Trudno też znaleźć dziurę w całym, Macra Jacobsa trudno nie docenić (bo Marc Jacobs wielkim projektantem jest), Louis Vuitton można kochać albo nienawidzić, ale nie można go ignorować, bo jego pozycja na rynku jest niepodważalna. Podobnie jak wyniki finansowe. Tymczasem atmosfera w pracowniach LV wciąż wydaje się fantastyczna, a Marc Jacobs – uwielbiany przez gwiazdy dużego i mniejszego formatu – wydaje się być przesympatycznym ekscentrykiem. A więc MOŻNA? Można!

Z tego co zdążyłem się zorientować, film nie łatwo zdobyć, nawet w internecie nie jest do znalezienia (to dobrze bo jeszcze by komuś do głowy przyszło piractwo!!!). Może więc nie być łatwo, ale zdecydowanie warto, szczególnie, że niedawno stał się on niejako filmem historycznym.


Redakcja Wełnianego Rynku gorąco poleca. Dokument Marc Jacobs & Louis Vuitton dostaje od nas 5 Włóczek.  

Tags: ,

Trackback from your site.

Leave a comment

You must be logged in to post a comment.